Автосалоны Украины

продажа
продажа ВиДи-Скай

Автосалон "ВиДи-Скай"

Официальный дилер MAZDA

Основной вид

деятельности:

продажа ВиДи-Скайпродажа ВиДи-Скайпродажа ВиДи-Скай

Офіційний дилер Mazda «ВіДі-Скай» — єдиний у Києві концептуальний 3-S комплекс у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», що надає повний комплекс основних та супутніх послуг в одному місці: продаж нових автомобілів, включаючи тест-драйв, кредит, страхування, можливість покупки авто по системі trade-in, преміальне сервісне обслуговування, можливість придбання офіційних запчастин та аксесуарів, Mazda Assistance, єдину Програму Лояльності «ВіДі АвтоСіті».

«ВіДі-Скай» — один з найбільших офіційних дилерських центрів Mazda у Київському регіоні. Просторий сучасний шоурум дозволяє розмістити всю модельну гаму Mazda, не обмежуючи світло і простір. Затишна зона відпочинку, доступ до Wi-Fi, дитячий куточок, запашна кава зроблять Ваше відвідування автосалону комфортним і принесуть справжнє задоволення.

Потужності СТО «ВіДі-Скай» повністю відповідають стандартам бренду Mazda. Комфортна для роботи площа сервісу включає в себе 8 постів, у тому числі пост мийки і прямого приймання. На наших потужностях Ви зможете отримати найвищу якість сервісного обслуговування Вашого автомобіля.

Варто відзначити, що «ВіДі-Скай» є частиною найбільшого першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті». На сьогодні «ВіДі АвтоСіті» — це об’єднання сімнадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі.

«ВіДі-Скай» — Ваш дилер Mazda у складі «ВіДі АвтоСіті Кільцева» — чекає на Вас!

Тип продавца:

Автосалон
Схема проезда

Продажа авто:

MAZDA

Адрес:

Киев, ул. Большая Окружная 60а

Контакты:

телефон:
(044)591-88-88

Расписание работы

Отдел продаж Пн.-Суб: 8:00-20:00 Вс. : с 10:00-18:00 Отдел сервиса Пн.-Суб: 8:00-20:00 Вс. : с 09:00-18:00

Дополнительный

сервис:

Автострахование, Кредит, Тест-драйв

Дополнительная

информация:

Разместить рекламу